سلام آقای دکتر چند تا سوال دارم.تو رو خدا حالم زیاد خوب نیست.اصلا فکر کن میخوای به برادر


سلام آقای دکتر چند تا سوال دارم.تو رو خدا حالم زیاد خوب نیست.اصلا فکر کن میخوای به برادر
    سلام آقای دکتر چند تا سوال دارم.تو رو خدا حالم زیاد خوب نیست.اصلا فکر کن میخوای به برادر یا فرزند خودت کمک کنی پس حقیقتا هرچی میدونی در این باره بهم بگو.من اندازه آلتم در حالت عادی بین1تا3 سانت است ودر حالت نعوظ هم بین 9تا11 سانت وکلفتی آن هم در اندازه مثلا8 سانت.حالا شما بگین آیا با این اندازه میتوانم ازدواج کنم وبکارت خانمم را پاره کنم وبچه دار بشم.(با توجه به این که من بارها وبارها شنیدم کسانی که آلت کوچک دارند در صورت ازدواج هم منجر به طلاق وتنهایی آنها شده است). 2.آیا پزشک ماهری در بندرعباس یاشیراز میشناسید به من معرفی کنید(با ذکر آدرس یاشماره.) ممنون میشم اگه کامل توضیح بدهید.

پاسخ :
سلام و عرض ادب بنده جوان 23 ساله ی مجرد هستم و 4 سال پیش زمانی که طول التم حدود 17 سانت

1:

با سلام خدمت شما من پسری 21 ساله هستم و اندازه التم در حالت نعوظ بین 9 تا 10 سانتیمتر است

با سلام.1- این سوال مکررا در همین قسمت جواب داده شده هست. باسلام مردی 30ساله ام آلتم 13سانت است برای بلند تر و قطور شدن آن چه راهی وجود دارد ؟آیامی توانید با وارد کردن کلمه مورد نظر در قسمت جستجو در بین پاسخها ،جواب خود را بیابید.اگر در مورد اندازۀ آلت خود نگران هستید برای معاینه به متخصص ارولوژی (جراح کلیه و مجاری ادراری وتناسلی) مراجعه فرمایید. با سلام. آقاي دكتر بنده 23 سالمه. حدود هفت سال است كه خودارضايي ميكنم بدين صورت كه بهطول آلتی که شما محاسبه می کنید ممکن هست اشتباه باشد و باید توسط متخصص ارولوژی محاسبه شود.(ملاک طول آلت از ریشه اون یعنی جایی هست که به هستخوان لگن متصل می شود نه فقط قسمت بیرونی اون). سلام و خسته نباشید من آلتم هنگام نعوظ 10.5 تا 11سانت هست و موقع معمولی هم 6.7سانت ب نظر شمادر بسیاری از موارد به علت چاقی ، قسمت عمده طول آلت در چربی ناحیه ریشۀ آلت پنهان می شود و طول آلت بسیار کمتر از اونچه که هست به نظر می آید در حای که طول اون طبیعی هست.fبه احتمال زیاد طبیعی هستید. سلام جناب دکتر بنده در باره اندازه آلت و راای افزاسش سوال دارم اندازه آلتم در حالت خواب 2- متاسفانه در اونجا کسی از همکاران را نمی شناسم.

برگرفته از : http://www.drgharaati.ir/ (دکتر محمد رضا قرائتی). باسلام . اقاي دكتر من جواني 25 ساله هستم كه آلتم در حالت عادي (شل) 4 سانت مي باشد و در حالت

سلام آقای دکتر من یه مرد 26 ساله هستم مجردم التم از زمان تولد به سمت پایین کج هست چه
پزشک اونلاین در تاریخ 29 مهر ماه سال 1393 در ساعت 12:00 ق.ظ به این سوال جواب داده هست.


60 out of 100 based on 55 user ratings 170 reviews

#